Wczasy nad Bałtykiem – Rewal

Urlop to czas, kiedy możemy wybrać się na przykład nad morze. Trzeba tu wziąć to pod uwagę bazę noclegową w miejscowości Rewal []. Jest to przepiękna osada letniskowa, która jest usytuowana bezpośrednio nad basenem Morza Bałtyckiego [wikipedia]. Dzięki takiej właśnie sytuacji stanowi ona niezwykle atrakcyjne miejsce, w które na pobyt czasowy wybierają się najbardziej ambitni turyści. Warto wiedzieć, że miasto jest niezwykle zasobne w różnego rodzaju atrakcje, które sprawiają, że osada ta jest zaopatrzona w rozległe, czyste i pełne złotego piasku plaże. Wiele osób przyjeżdża w te rejony choćby po to, aby uniknąć hałasu i zgiełku typowego dla głośnych oraz modnych letnich kurortów.

Tutaj będziemy przyjemnie czas spędzać na spacerach. Można również poszukać tu bursztynu, jak również oddać się różnego rodzaju uciechom. Znajduje się tutaj amfiteatr, który jest niezwykle atrakcyjny i na którego deskach występują najwybitniejsze gwiazdy polskiej estrady. Szczególnie dużo przyjeżdża tutaj znanych kabareciarzy. Można tutaj obejrzeć Kabaret Pod Wydrwigroszem czy też kabaret Ani Mru-Mru, jak również Kabaret Starszych Panów. Dla osób ceniących muzykę niezwykle przyjemny będzie udział w koncercie Czerwonych Gitar, miło też będzie obejrzeć występ Zbigniewa Wodeckiego. Wspaniale będzie również tutaj spotkać takie osobowości, jak sam Cezary Pazura. Jeśli popatrzymy na tak wielką paradę atrakcji, będziemy zdziwieni tym, że Rewal stanowi najmniejszą gminę wiejską usytuowaną nad Morzem Bałtyckim. Jest przy tym zasobny w bardzo atrakcyjne zabytki. Koniecznie trzeba tutaj odwiedzić latarnię morską Niechorze, która pochodzi z 1866 roku. Również atrakcyjną będzie rybacka zabudowa, która znajduje się na rynku w Niechorzu. Została ona wybudowana na przełomie XVIII i XIX wieku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>